Війна моїми очима

Війна моїми очима
17.02.2016

 
З метою достукатися до серця кожного та показати трагічні події, які відбуваються в Україні, нагадати, що війна зовсім поруч і не можна забувати про неї, про тих, хто на передовій захищає мільйони українців ціною власного життя,17 лютого, у Вінницькому національному технічному університеті відбулась зустріч з легендарною волонтеркою Юлією Вотчер.

Вінницька волонтерка, активістка Майдану, у котрої позаду 42 рейси на Схід України, жінка, яка горить вірою та перемогою України.
Юлія розповіла про ті реалії, які переживають наші солдати, про історії, які вражають і пробирають до сліз, показала очі молодих хлопців – героїв , які воюють за наше майбутнє.
«Всі в окопах не помістяться, тому я роблю все, що можу: варю, одягаю, зараз хочемо закупити ще один пристрій для наших солдатів, бо перемога народжується там!», - із запалом ділиться Юлія Луківна.
Це ті події,які назавжди залишаться нашою історією, а герої будуть існувати та жити не тільки в бібліотечних розповідях,а й у кожному українському серці.

Вінницька міська рада

Вінницька міська рада
Вінницький молодіжний інформаційний центр © 2012-2014