Відбувся перший із серії тренінгів "Думай Стратегічно" підтема: "Як будувати команду"

Відбувся перший із серії тренінгів
02.12.2015

З метою підвищення мотиваційного рівня незайнятої молоді та усвідомлення власних можливостей 1 грудня відбувся перший із серії тренінгів «Думай Стратегічно» під темою: «Як будувати команду» організований Вінницьким обласним молодіжним центром праці за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Учасники мали можливість отримати самий свіжий досвід тренерів у командній роботі, інструменти для побудови успішної команди, перезавантажити особисті погляди та навчитися знаходити «ключик» до будь-якої людини.
Під час тренінгу панувало неформальне, невимушене спілкування учасників, яке відкривало групі безліч варіантів розвитку, можливості унікального спілкування, сприяння формуванню навичок співпраці у команді.

«Дуже інформативно, корисно, не очікувала, що буде так цікаво для мене.» - ділиться своїми враженнями Віолетта Глушко з Медіа Корпорації RIA .
Тренінг, на думку фахівців, подібний до життя в мініатюрі, тому кожен із учасників на дві години занурився у таке життя.Вінницька обласна рада

Вінницька обласна рада
Вінницький молодіжний інформаційний центр © 2012-2014