Відбулась поїздка в Стрижавський дитячий будинок-інтернат

Відбулась поїздка в Стрижавський дитячий будинок-інтернат
09.04.2016

Для свята не обов’язково повинен бути привід, його можна організувати будь-коли. Головне – мати чудовий настрій та бажання подарувати шматочок щастя. З таким піднесеним настроєм в рамках Всеукраїнської акції «Відповідальність починається з мене» громадською організацією «Платформа розвитку особистості»за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації відбулась поїздка в Стрижавський дитячий будинок-інтернат для дітей з вадами розумового розвитку.

Для діток була підготовлена програма за різними спрямуваннями: вони були задіяні як в активному, спортивному відпочинку, так і в зосередженому, розвиваючому та спокійному.
З прекрасним настроєм розпочались веселощі та співпраця. Вихованці разом з тренерами виготовили справжнє паперове диво,використовуючи техніку орігамі, а також займались арт-терапією, малювали пальчиками та долоньками.Таким чином,створили для дітей умови для повного і вільного розкриття їх творчих здібностей за допомогою засобів нетрадиційного малювання.
«Дуже важливо не забувати про цих дітей та дарувати їм свою теплоту і любов, вони неодмінно хочуть уваги, для них важливими є емоції, які їм дарують», – пояснює тренер Інеса Волошенюк.

Завершальним етапом поїздки став концерт та передача подарунків вихованцям.
Ми подарували їм зовсім трішки свого тепла, а вони натомість отримали більше, ніж кожен з нас міг уявити!

Вінницька обласна рада

Вінницька обласна рада
Вінницький молодіжний інформаційний центр © 2012-2014