У Вінниці відбувся семінар для міських та районних управлінь соціального захисту населення

У  Вінниці відбувся семінар  для міських та районних управлінь соціального захисту населення
25.09.2016

З метою вирішення питань, що виникають при забезпеченні окремих категорій населення технічними засобами реабілітації 23 вересня 2016 року  у м. Вінниця Міністерством соціальної політики України проведено семінар  для міських та районних управлінь соціального захисту населення.
Семінар проводила Заступник директора Департаменту соціального захисту інвалідів Петруша Світлана Петрівна.
До участі у семінарі також були запрошені представники місцевих управлінь соціального захисту населення та представники підприємств-виконавців державного замовлення, які здійснюють забезпечення пільгових категорій громадян технічними та іншими засобами реабілітації.
Підприємства представили технічні засоби реабілітації та презентували нові моделі. 

 «Сьогодні  нам  надали розширену інформацію про засоби реабілітації для інвалідів, на таких заходах ми контактуємо безпосередньо з виробниками продукції та налагоджуємо зв’язки. Познайомилася з новими компаніями, які надають  великий асортимент таких виробів, це в свою чергу покращує нашу обізнаність, що надалі ми використовуємо у своїй роботі, та надаємо якісні консультації людям з інвалідністю. Ще на таких заходах приємно зустрічати колег, знайомитися з новими людьми і  ділитися досвідом», - розповідає Наталя Уманець представник  Управління соціального захисту Ямпільської райдержадміністрації.


Під час  роботи учасники опрацьовували і  обговорювали постанову Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 № 321 щодо забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації інвалідів, дітей-інвалідів та інших окремих категорій населення, розглядали інші нормативні документи.

Вінницька обласна рада

Вінницька обласна рада
Вінницький молодіжний інформаційний центр © 2012-2014