У м. Козятин працював консультаційний пункт з питань розвитку підприємницьких ініціатив серед молоді

У м. Козятин працював консультаційний пункт з питань розвитку підприємницьких ініціатив серед молоді
25.09.2016

Молодь Вінницької області мають змогу отримати інформаційно-консультаційні послуги з питань розвитку підприємницьких ініціатив.

22 та 23 вересня 2016року у м. Козятин Вінницької області працював мобільний консультаційний пункт з питань розвитку підприємницьких ініціатив серед молоді, в рамках проекту «Власна справа на селі», реалізованого ВМГО «Українська соціал-демократична молодь», за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації, Козятинської міської ради.
Проект «Власна справа на селі» реалізовується з серпня 2016року, з метою створення умов для розвитку молодіжного підприємництва в сільській місцевості, подолання молодіжного безробіття та розвиток інфраструктури села шляхом організаційно-методичної, інформаційної, консультаційної підтримки підприємницької ініціативи на селі, у Вінницькій та Запорізькій областях.


Формат роботи проекту «Власна справа на селі» здійснюється в двох напрямках: 
- надання усних, письмових консультацій та проведення тренінгів, на базі створених мобільних консультаційних пунктів;
- проведення семінарів-тренінгів, які мають більш практичне навантаження, та семінарів, які мають більш теоретичне навантаження, щодо питань про інформаційне та правове забезпечення підприємницької діяльності та про те, як відкрити власну справу.
В рамках реалізації проекту планується охопити 1500 осіб віком від 14 до 35 років, з них не менше ніж 200 осіб по Вінницькій області.


Для тих, хто має бажання отримати консультації з питань розвитку підприємницьких ініціатив у Вінницькій області, запрошуємо відвідати мобільні консультаційні пункти у м. Хмільник (29-30 вересня, за адресою: вул. Столярчука, 10 ), м. Жмеринка (06-07 жовтня, за адресою: вул. Центральна, 4), м. Липовець (13-14 жовтня, за адресою: вул. Героїв Майдану, 4,), м. Немирів (20-21 жовтня, за адресою: вул. Горького, 84,). Консультації можна отримати з 11.00 по 16.00 год., за додатковими запитаннями звертайтесь за тел: 050-503-47-06.

Вінницька міська рада

Вінницька міська рада
Вінницький молодіжний інформаційний центр © 2012-2014