У Вінниці відбувся «Вишкіл громадянської активності для територіальних координаторів акції «Відповідальність починається з мене».

У Вінниці відбувся «Вишкіл громадянської активності для територіальних координаторів акції «Відповідальність  починається з мене».
07.12.2015

Для мотивування молоді до активної громадянської та життєвої позиції, незалежно від обставин та усталених шаблонів поведінки, які панують у суспільстві, управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації організувало 3-денний «Вишкіл громадянської активності для територіальних координаторів акції «Відповідальність 
починається з мене».

Протягом 3-4 грудня учасники отримали можливість відвідати надзвичайно цікаві та пізнавальні тренінги з менеджменту, здобути нові знання та практичні навички у цьому напрямку, зокрема, навчились основам написання проектів. Окремо було виділено декілька годин для обговорення вже існуючих та розроблення нових заходів з аудиту доступності в районах області спільно з громадською організацією «Гармонія».

«Цей захід зібрав координаторів з усіх районів Вінницької області. Головною радістю для мене є те, що це - можливість зустрітися вже із знайомими людьми. Цей форум вже як підсумок і, водночас, проміжний результат. Представник із кожного району виконує певну роботу, проводить заходи в рамках акції «Відповідальність починається з мене» і тут ми ділимось досвідом та враженнями, отримуємо нові знання та відкриваємо для себе нові горизонти» - розповідає Людмила Паращук, координатор з Чернівецького району.

Вінницька міська рада

Вінницька міська рада
Вінницький молодіжний інформаційний центр © 2012-2014