Постпродакшн проекту по працевлаштуванню

Постпродакшн проекту по працевлаштуванню
10.07.2016

 Молоді, активні,  внутрішньо переміщені особи готові навчатися та відкривати для себе нові перспективи взяли участь у проекті: «Соціальна адаптація економічно активних переселенців з числа молоді шляхом їх працевлаштування» та пройшли навчання за 3 різними напрямками. Вони не тільки отримали теоретичну інформацію від професійних тренерів, але й пройшли  практику на підприємствах міста Вінниця .
Учасники побували у кафе –клубі «Форум», де спілкувалися про особливості роботи персоналу, знайомилися із закладом, практикувалися у обслуговуванні.

Також захопливою виявилася екскурсія –практика до серця друкованих подій міста у Медіа Корпорацію «RІА», де учасники мали змогу потрапити у всі куточки корпорації , поспілкуватися із персоналом про особливості роботи у компанії та  на деякий час стати частинкою великого колективу.


Насичене знайомствами, цікавою інформацією навчання виявилося дуже плідним, та принесло учасникам  не тільки задоволення , але і відкрило кожному нові можливості на майбутнє.

Вінницька обласна рада

Вінницька обласна рада
Вінницький молодіжний інформаційний центр © 2012-2014