Погляд на себе через призму ділової гри

Погляд на себе через призму ділової гри
26.05.2016

З ініціативи Вінницького обласного молодіжного центру праці за сприяння Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації 26 травня відбулась четверта із серії ділових ігор «Креативні паралелі»  


Нові враження після захоплюючої командної роботи отримали молоді люди Вінниччини, спробувавши себе у ролі управлінців та командних гравців.
«Гра для мене незнайома, але вона надзвичайно надихає, командна робота дає можливість оцінити та зрозуміти, як кожен із нас проявляє себе в житті» - зазначає Олена Солодка.
Серед18 учасників гри були представники медичних закладів, маркетологи, страховики, викладачі, творчі особистості, студенти, продавці та вихователі. І здавалось, що може бути спільного між тими, хто щойно тільки познайомився? А їх об’єднала спільна ідея – перемогти!


Ми спостерігали за тією неймовірною жагою до перемоги, креативними підходами до рішення тих чи інших завдань, вмінням домовлятись між собою та довірливою підтримкою одне одного і не могли нарадуватись, адже ми розуміємо, що поки існує активне суспільство - доти буде жити наша держава!

Організатори запрошують активних особистостей на наступну гру, яка відбудеться 31 травня о 18.00год.за адресою: вул. Академіка Янгеля 59 (колишня-Фрунзе) ауд. 108
(Вінницький кооперативний інститут, коледж економіки і права). Вхід вільний. Реєструйтесь за посиланням:  https://docs.google.com/forms/d/1oCKSm8RKtK09wMgkUCkwtBublm5PPDrqx2CZV4tC5uo/viewform

Вінницька міська рада

Вінницька міська рада
Вінницький молодіжний інформаційний центр © 2012-2014