Перший із серії майстер-класів "Краса плекає наші душі".

Перший із серії майстер-класів
02.11.2015

    31 жовтня за сприяння управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації та громадської організації «Платформа розвитку особистості» в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» відбувся перший із серії майстер-класів «Краса плекає наші душі».
  Учасниками майстер-класу стали 20 внутрішньо переміщених дітейз Донецької та Луганської областей України, які мали змогу навчитися виготовляти вітальні листівки в техніці ізонитка.

    Ізонитка,абонитянаграфіка (зображенняниткою, нитковий дизайн) –графічнезображення, особливим чином виконане нитками на картоні.
«Виконуючи роботи у цій техніці, діти заспокоюються, творчо розвиваються, у них розробляється моторика рук, увага та просторове й логічне мислення. Щодо тієї категорії діток, які працюють сьогодні, то тут дуже важливопоказати їм, що про них ніхто не забув, що з ними працюють, що вони мають можливість проявити себе і, найголовніше, що вони потрібні нашому суспільству» - розповідає тренер Катерина Заболотна.
   На майстер-класі панувала творча, невимушена атмосфера. Отримавши необхідний інструктаж та комплект матеріалів, дітки протягом 3 годин із захватом власноруч працювали над створенням вітальної листівки, допомагали один одному та спілкувались.

   По закінченню майстер-класу було зрозуміло, що організаторам вдалося потрапити до кожної дитячої душі і залишити там промінчик світла.

Вінницька міська рада

Вінницька міська рада
Вінницький молодіжний інформаційний центр © 2012-2014