Підсумки проекту по працевлаштуванню для ВПО

Підсумки проекту по працевлаштуванню для ВПО
05.07.2016

           В рамках проекту  ГО «ВОО «Спілка підприємців «Стіна»  «Соціальна адаптація економічно активних переселенців з числа молоді шляхом їх працевлаштування» з 18 червня по 23 червня   у м. Вінниці активна молодь – внутрішньо-переміщені особи пройшла низку тренінгів,  на яких вдосконалили свої знання, отримали досвід та набули  навички для роботи у сфері обслуговування  та продажу, пройшовши стажування на підприємствах міста.

         Загалом відбулися 3 дводенних  тренінги  за  різним темами: «Знання, навички та уміння для роботи в сфері обслуговування Вінницького регіону»,  «Основи  мистецтва продажів», «Сервіс і обслуговування у сфері громадського харчування».  Для молоді - внутрішньо переміщених осіб,  навчання дало змогу задіяти весь  потенціал учасників, вийти на новий рівень ефективності  та  працювати на результат.


         Тренерами  виступили  безпосередньо практики, вони ділилися  своїм досвідом, надавали  теоретичні та практичні  знання,  розповідали різні  ситуації, знаходили вирішення та обговорювали результати.
          Як зазначили учасники, особливістю навчання стали конкретні приклади та практичні рекомендації. 

 Проект Громадської  організації «Вінницька обласна організація «Спілка підприємців «Стіна» виконує проект  «Соціальна адаптація економічно активних переселенців з числа молоді шляхом їх працевлаштування»  в рамках Програми розвитку громад, що впроваджує ГО «КРИМСОС» в рамках Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI), яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Вінницька міська рада

Вінницька міська рада
Вінницький молодіжний інформаційний центр © 2012-2014