Обласне свято «Ми - одна сім’я! Ми – одна родина!»

Обласне свято «Ми - одна сім’я! Ми – одна родина!»
12.05.2016

Стрибати на батутах, лазити по лабіринтам, захопливо занурюватися у поролоновий басейн, ковзатись з гірок та грати у різноманітні ігри - так розпочалась історія неймовірних забав, завзятості, дитячої щирості, та дзвінкого сміху у перший день обласного свята «Ми - одна сім’я! Ми – одна родина!», організованого Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, з нагоди відзначення Міжнародного дня сім’ї.

Історія шалених розваг триватиме протягом двох днів, де близько тисячі дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей та сімей учасників антитерористичної операції відвідають фантастичну «Дитячу планету» .
«Ми вирішили відійти від традиційної форми проведення заходів, де глядачі є пасивними спостерігачами, і створили активне дозвілля для діток. Так як це діти з усіх районів та містечок області, ми хочемо, щоб вони отримали можливість зануритись у дитячі розваги , взяти участь у різних конкурсах, активно провести час та отримати корисні і солодкі подарунки», - відзначає Наталя Заболотна, директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації.

Проведення заходу формує у дітей надзвичайно важливе поняття сімейних цінностей традицій – все те, що пов'язує кілька поколінь в одне ціле, тому важливо, щоб вони пам’ятали: «Сім’я - це найбільша цінність людства!»


Вінницька обласна рада

Вінницька обласна рада
Вінницький молодіжний інформаційний центр © 2012-2014