Насичений тренінгами та знайомствами 2 день форуму української молоді діаспори «Вінниця 2016»

Насичений тренінгами та знайомствами 2 день форуму української молоді діаспори «Вінниця 2016»
24.08.2016

23 серпня розпочалася активна робота учасників з діаспори, а також усіх бажаючих з молодіжних організацій,самоврядування та влади на «Форумі української молоді діаспори «Вінниця 2016». Присутні мали змогу працювати у форматі таких тематичних сесій: «Основні напрямки та розвиток молодіжного руху в діаспорі», «Інформаційно-комунікаційний потенціал світового українства», «Залучення інвестицій через співпрацю з діаспорою та розвиток економіки України» та «Збереження національної ідентичності молоді діаспори через культурно-освітню призму».

«Форум - це такий комунікаційний майданчик, де громадські організації з 25 країн світу мають змогу комунікувати між собою та з українськими організаціямизадля напрацювання спільних контактів та подальшого розвитку України. Сьогоднішня програма надасть розуміння,як світове українство та молодь діаспори має комуні кувати для того, щоб їх чули у своїх країнах, в тому числі, в Україні. Адже в сучасному світі питання комунікації є надзвичайно важливим. Українці повинні зберігати свою ідентичність, пам’ятати своє коріння,плекали культуру та вогник України у своїх серцях. У нас є виклики,але в спільній праці ми можемо їх подолати. Саме тому важливо мати комунікаційні містки для ефективної роботи», – пояснює Максим Студілко, заступник начальника управління молодіжної політики та оздоровлення Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації.
У неформальній роботі молодь вчилася використовувати власні ресурси,новітні технології, тренди. А у перервах обмінювалася враженнями, налагоджувала контакти та працювала над ідеями майбутніх проектів.

«Ми вдруге на Форумі, мені дуже подобається, багато нових облич, представлені різні країни, з’являються нові контакти для реалізації подальших проектів, сподіваємося працювати з українцями для того, щоб підтримати українську свідомість і коріння у своїх країнах»,- відзначає Русурман, представник молодіжної Асоціації української молоді в Молдові «Злагода»
Другий день форуму закінчився етновечіркою та натхненням на подальшу роботу.

Вінницька міська рада

Вінницька міська рада
Вінницький молодіжний інформаційний центр © 2012-2014