Круглий стіл «Успішний бізнес – соціально відповідальний бізнес»

Круглий стіл «Успішний бізнес – соціально відповідальний бізнес»
23.06.2016

22 червня 2016 року в місті Козятин відбувся круглий стіл «Успішний бізнес – соціально відповідальний бізнес» з метою визначення шляхів співробітництва соціально відповідального бізнесу з місцевими громадами в сфері соціальної підтримки багатодітних та малозабезпечених сімей, організований Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації спільно з Козятинською міською радою та районною державною адміністрацією, за участю представників структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, представників бізнесу та членів багатодітних родин. 

«Ми сподіваємося, що такі заходи допоможуть активізувати спілкування соціально відповідального бізнесу та малозабезпечених і багатодітних сімей шляхом надання не лише матеріальної допомоги, але й допомоги у вигляді навчання та іншими способами, адже вони потребують нашої підтримки», - відзначила Світлана Ярмоленко, заступник начальника управління праці та сімейної політики Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації.
Під час роботи круглого столу були представлені нові програми для пільгових категорій населення міста, висвітлено стан соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб, багатодітних і малозабезпечених сімей, надана доповідь про проведення робіт серед населення з відродження та збереження національних сімейних традицій і цінностей.

«Дуже вдячна нашому управлінню, соціальним службам та небайдужим людям за допомогу у моїй складній ситуації. Вони сприяли вирішенню моїх проблем та повернули повагу та любов моїх дітей. Надалі планую ставити на ноги сім’ю, та бути гідною матір’ю», - розповідає Наталія Василишина, багатодітна мати.
Благодійні організації, центр надання безоплатної вторинної правової допомоги та підприємці повідомили, що готові підтримувати такі родини: «Якби кожен представник бізнесу знайшов нішу та віддавав краплинку із свого підприємства – стало б набагато краще. У нашому випадку ми надаємо одяг малозабезпеченим сім’ям та маємо можливість допомогти будівельними матеріалами», - повідомив Олексій Новожилов, приватний підприємець міста Козятин.

Вінницька обласна рада

Вінницька обласна рада
Вінницький молодіжний інформаційний центр © 2012-2014