Командний гравець чи управлінець?

Командний гравець чи управлінець?
25.05.2016

Доведено, що на лекціях засвоюється двадцять відсотків матеріалу, в той час як у діловій грі – дев’яносто. Адже під час гри учасники взаємодіють у своїх групах та з іншими учасниками, проявляють творчість та ініціативу,  набувають навиків, які допомагають розв’язувати поставлені перед ними та невідомі до цього професійні та повсякденні завдання.

24 травня відбулась ще одна  із серії ділових ігор «Креативні паралелі»,  організована Вінницьким обласним молодіжним  центром  праці за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації. Учасники показали себе як творчі, енергійні, багатогранні, відкриті до дій особистості, дехто став справжнім управлінцем організації та проявив лідерські якості, а на когось чекала важлива роль командного гравця.

 «Дуже цікава та нова для мене гра, в якій можна побачити свої сильні та слабкі сторони, відкриває лідерські якості, вчить спілкуватись з командою,  незважаючи на організаційні бар’єри», - розповідає учасниця гри  Наталя Крижанівська.

Для тих, хто хоче спробувати себе у ролі управлінця чи командного гравця, пропонуємо зареєструватись на наступну гру за посиланням:
https://docs.google.com/…/1oCKSm8RKtK09wMgkUCkwtBu…/viewform

Вінницька обласна рада

Вінницька обласна рада
Вінницький молодіжний інформаційний центр © 2012-2014