Гра дозволяє зробити ще один крок для огранки своєї майстерності

Гра дозволяє зробити ще один крок для огранки своєї  майстерності
18.05.2016

18 травня студенти Вінницького кооперативного інституту та коледжу економіки і права мали змогу розкрити можливості  для удосконалення власних управлінських якостей шляхом поєднання теоретичної підготовки та вироблення практичних навичок та вміньзавдяки участі у діловій грі, організованій Вінницьким обласним молодіжним центром  праці, за  сприяння Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації в рамках серії ділових ігор «Креативні паралелі».

«Ми за те, щоб наша молодь розвивала свій потенціал, вірила в свої сили, мала змогу використовувати отримані теоретичні знання та здобувала практичні навички завдяки методу активного навчання - ділових ігор. Сподіваємось, що наші зусилля змотивують кожного підкорювати нові вершини»,  - зазначає Ірина Кілимник, директор Вінницького обласного молодіжного центру праці.

Приємними словами вдячності та своїми враженнями діляться учасники заходу.
«Дуже сподобалася гра,  справді схожа на реальне життя, що дає можливість зробити висновки на майбутнє», - відзначає Ольга Шевченко.
«Гра – супер! Побільше б таких!», - додає один із лідерів групи Андрій Вальчук.

Тож радимо вам спробувати свої сили, зареєструвавшись на наступний захід серії ділових ігор «Креативні паралелі» за посиланням: 
https://docs.google.com/…/1oCKSm8RKtK09wMgkUCkwtBu…/viewform
Адже гра дозволяє зробити ще один крок для огранки своєї  майстерності.

Вінницька міська рада

Вінницька міська рада
Вінницький молодіжний інформаційний центр © 2012-2014