Діти учасників АТО взяли участь у таборі «IT-SCOUTS»

Діти учасників АТО взяли участь у таборі «IT-SCOUTS»
25.08.2017

Протягом двох тижнів з 14 по 23 серпня 2017 року діти учасників АТО взяли участь у таборі «IT-SCOUTS», організований громадською організацією «Молодіжний центр «Форум» спільно з Вінницьким національним технічним університетом, за сприяння Департаменту соціальної та молодіжної політики  Вінницької облдержадміністрації.

«Табір «IT-SCOUTS»  - це приклад того, як можна змістовно відпочивати та розвиватись, - розповідає Костянтин Коваль, співорганізатор проекту. – Ми поставили собі за мету показати дітям, що це не складно – розвивати професійні навички у такому юному віці та працювати над собою, і ми її досягли.»

Час роботи табору був поділений на дві частини. В першій частині дня учасники здобували знання з web-програмування, робототехніки, англійської мови, в другій частині дня змістовно відпочивали. Зокрема, діти побували на екскурсіях по вітчизняних підприємствах, грали квест та різноманітні ігри, ходили в кінотеатр та боулінг.

Крім того, кожний із них по закінченню табору презентував випускну роботу – web-сторінку за своєю тематикою. Переможці кращих робіт отримали цінні подарунки.

«Я довго робив свою випускну роботу: знімав відео, сам його монтував, писав програму, - ділиться своїми враженнями Радомир Тютюнник. – Я пишаюсь, що вона була визнана найкращою. Дуже сподобався табір. Хотів би ще.»

«В перший день ми почали робити сайти і це мені сподобалось, - розповідає учасник Володимир Домбровський, який уже рік розвивається в ІТ-сфері. – Нові знання, які я отримав у таборі, це ще один крок до моєї мрії стати програмістом. Дякую організаторам.»

В останній день табору всім учасникам вручили сертифікати, футболки та подарункові значки. «IT-SCOUTS» завершився, але незабутні враження, нові знайомства та розуміння, як розвиватись, надовго залишаться в серцях кожного.

Вінницька обласна рада

Вінницька обласна рада
Вінницький молодіжний інформаційний центр © 2012-2014