7 листопада відбувся другий із семи майстер-класів: «Краса плекає наші душі»

7 листопада відбувся другий із семи майстер-класів: «Краса плекає наші душі»
07.11.2015

7 листопада відбувся другий із семи майстер-класів: «Краса плекає наші душі», організований громадською організацією «Платформа розвитку особистості», у рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене»,за сприяння управління у справх сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Протягом 3 годин учасники виготовляти вітальні листівки в техніці ізонитка, під керівництвом тренера - Катерини Заболотної.
«Я дуже задоволена, що прийшла на майстер-клас, - ділиться своїми теплими враженнями Дар’я Бісерова, учениця 10 класу СЗШ №12 Вінницької міської ради, - було дуже цікаво, оригінально виготовляти вітальні листівки, а ще, крім навичок, які я отримала, у нас панувала така особлива-особлива, дружня атмосфера. Дякуємо тренеру.»
Майстер-клас відвідали учні загальноосвітніх навчальних закладів м. Вінниця, які стали координаторами обласного етапу Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» у своїх школах. 

Юні активісти вірять, що зміни на краще повинні починатись з нас самих, і тому одними із першими долучаються до проектів Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене».
Для довідки: 
В рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» реалізовується ряд проектів, які розкривають її суть:
- контроль продажів та вживання алкоголю неповнолітніми, а також профілактика правопорушень у сфері торгівлі та продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв неповнолітнім;
- проведення заходів з благоустрою міста Вінниця та Вінницької області;
- національно-патріотичне виховання молоді;
- проведення заходів щодо попередження водіїв про неприпустимість керування транспортними засобами у нетверезому стані;
- пропагування здорового способу життя.

Вінницька обласна рада

Вінницька обласна рада
Вінницький молодіжний інформаційний центр © 2012-2014