4 учасники проекту по працевлаштуванню вирішили започаткувати власну справу

4 учасники проекту по працевлаштуванню вирішили започаткувати власну справу
15.07.2016

         Після закінчення проекту ГО «ВОО «Спілка підприємців «Стіна» «Соціальна адаптація економічно активних переселенців з числа молоді шляхом їх працевлаштування» 4 учасники проекту вирішили започаткувати власну справу.
         У Вінницькій області для ВПО діє проект «Центр адаптації переселенців та підприємців із зони АТО та Криму у Вінницькій області»,  який виконується  Департаментом регіонального економічного розвитку Вінницької  обласної державної адміністрації  в рамках Програми ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку  в Україні», фінансується Європейським Союзом, надає кошти для започаткування або розвитку  власної справи.


         На одному із тренінгів, які проходили для молоді ВПО , керівник проекту «Центр адаптації переселенців та підприємців із зони АТО та Криму у Вінницькій області»  - Валерій Нікітюк, презентував проект, розповів про можливості для ВПО  і про процедуру подання та написання заявок на участь.
         4 учасники тренінгу подали проекти на розгляд конкурсній комісії та готові не тільки розпочинати власну справу,  але й  створювати нові робочі місця  та працевлаштовувати людей.  Так, двоє із них, крім того, що працевлаштують себе, ще планують створити по 2 робочих місця.

         Побажаємо удачі нашим учасникам у захисті власних бізнес-планів, які відбудуться уже скоро у другій половині липня, і хай доля буде прихильна до тих, хто постійно шукає нові можливості, розвивається та готовий брати на себе відповідальність.

Проект Громадської  організації «Вінницька обласна організація «Спілка підприємців «Стіна» виконує проект  «Соціальна адаптація економічно активних переселенців з числа молоді шляхом їх працевлаштування»  в рамках Програми розвитку громад, що впроваджує ГО «КРИМСОС» в рамках Української ініціативи зміцнення громадської довіри (UCBI), яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Вінницька міська рада

Вінницька міська рада
Вінницький молодіжний інформаційний центр © 2012-2014