30 жовтня розпочався 24-й відкритий Кубок області з інтелектуальних ігор серед шкільних та дорослих команд

30 жовтня  розпочався 24-й відкритий Кубок області з інтелектуальних ігор серед шкільних та дорослих команд
01.11.2017

30 жовтня  розпочався 24-й відкритий Кубок області з інтелектуальних ігор серед шкільних та дорослих команд, організаторами якого виступили ЗК «Міський Палац мистецтв», Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, Вінницька міська рада.

Метою турніру є виховання у школярів та молоді поваги та інтересу до знань і пропаганди інтелектуальних ігор, як засобу дозвілля.

Так, протягом 4 днів шкільні та дорослі команди візьмуть участь у змаганнях з ігор «Що? Де? Коли?», «Брейн-ринг» та «Ерудит-квартет».

Вчора, гру «Що? Де? Коли?» зіграло 39 шкільних команд та 33 дорослих команд міста і області. Переможцями серед шкільних команд в молодшій віковій групі з гри «Що? Де? Коли?» стала команда «Всезнайки» (ЗОШ № 31), в середній віковій групі - команда «Талісман» (ЗОШ № 4), в старшій віковій групі - команда «ЕКГ» (ФМГ № 17). Переможцем серед студентських команд стала команда  Вінницького національного технічного університету - «ТТТ»

Переможці ігор візьмуть участь у чемпіонатах та кубках України. Фінал, офіційне нагородження та вручення призів відбудеться в четвер, 2 листопада о 18.30год.

Наступні ігри  – «Брейн-ринг» та «Ерудит-квартет» серед шкільних команд відбудуться 31 жовтня та 1 листопада о 16.00 год., серед дорослих команд 31 жовтня та 1 листопада о 18.30 год. 

Вінницька обласна рада

Вінницька обласна рада
Вінницький молодіжний інформаційний центр © 2012-2014