30 січня відбувся навчальний проект з надання першої невідкладної медичної допомоги «Вчусь рятувати життя».

30 січня відбувся навчальний проект з надання першої невідкладної медичної допомоги «Вчусь рятувати життя».
02.02.2016

З метою формування  умінь і навичок надання першої невідкладної медичної допомоги в умовах надзвичайних ситуацій та бойових діях 30 січня Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації спільно з громадською організацією «Платформа розвитку особистості» в рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» організували навчальний проект «Вчусь рятувати життя».

Навчання проводили два досвідченні інструктори з Всеукраїнського об’єднання «Патріот» Світлана та Сергій.
Протягом 6 годин учасники прослухали теоретичні основи домедичної допомоги та тактичної медицини. Дізнались, що таке карта місцевості, та як себе поводити в стресовій ситуації, що найголовніше потрібно мати з собою при виникненні надзвичайних ситуацій і як скласти «тривожний рюкзачок». Розбившись на групи навчились правильно накладати джгути для зупинки кровотечі, пов’язки при ранах та переломах, а потім – проводити «реанімацію» манекена.

«Працюючи з жовтня вже відбулось 100 тренінгів , навчали людей домедичній допомозі,у зв’язку з складною ситуацією в країні побували у зоні антитерористичної операції. Переконуємось, що коли людина відпрацьовує руками те що почула, то при ситуації легше згадати потрібну інформацію.»- розповідає Світлана.

Усі учасники отримали від тренерів сертифікати, а також надзвичайну кількість знань та навичок!

Вінницька обласна рада

Вінницька обласна рада
Вінницький молодіжний інформаційний центр © 2012-2014