22 грудня відбувся тренінг «Як будувати бізнес та забезпечити його ефективність?»

22 грудня відбувся тренінг «Як будувати бізнес та забезпечити його ефективність?»
23.12.2015

Черговий тренінг серії «Думай стратегічно» було проведено 22 грудня Вінницьким обласним молодіжним центр праці за підтримки управління у справах сім’ї молоді та спорту  облдержадміністрації на тему: «Як будувати бізнес та забезпечити його ефективність?». Дана тематика є надзвичайно цікавою для сучасної молоді, адже кожна молода амбіційна людина хоче працювати та бачити реальний результат своєї роботи, а саме – матеріальний.

Тренінг проводився в особистісному форматі та  відрізнявся яскравістю,  динамічністю і свободою. Бізнес-тренер  зміг не тільки згуртувати  командний дух , а  ще надав кожному учаснику особисті настанови та запропонував перевірити свою бізнес-ідею.

«Такі тренінги є надзвичайно цінними, але, нажаль, їх практично немає у Вінниці, я дуже вдячна організаторам за набуті знання та нову цікаву інформацію!»  - ділиться своїми враженнями Жгун Олена.


Тренінг - це маленьке життя невеликої групи людей, які ненадовго стали однією дружньою сім’єю, тому дякуємо всім учасникам які наповнили  його  феєричністю, барвистістю та радісними моментами!

Вінницька обласна рада

Вінницька обласна рада
Вінницький молодіжний інформаційний центр © 2012-2014