17 грудня відбувся тренінг темою: «Як почати власний шлях у бізнесі, або де заробляти гроші?»

17 грудня відбувся тренінг  темою: «Як почати власний шлях у бізнесі, або де заробляти гроші?»
17.12.2015

Вінницький обласний молодіжний центр праці за підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації 17 грудня організували тренінг Думай Стратегічно під темою: «Як почати власний шлях у бізнесі, або де заробляти гроші?» та «Як підняти власну результативність?»


Цього разу учасники отримали ще більше корисних фактів, реальних прикладів і практичних рекомендацій для нових можливостей, а також перспективи на майбутнє. А найголовніше – це спілкування з цікавими особистостями та прекрасна атмосфера позитивних та натхненних на нові звершення людей.

«Тренінг був дуже пізнавальний  і дуже сподобався, а особливо «карта доручень» - ділиться своїми  враженнями учасник  Патлатюк Микола.


Навчання для кожної людини є особливою та невід’ємною частиною саморозвитку та самовдосконалення. Тренінг дозволив учасникам забезпечити своє існування саме такими необхідними знаннями та навичками завдяки, насамперед, живій та активній дискусії з аудиторією та професіоналам-тренерам, які можуть дати оцінку твоїй діяльності, та  показати наочний результат своєї діяльності.

Будь-яке навчання вимагає великих затрат часу, зусиль та власних життєвих ресурсів. Проте, отриманий в кінцевому підсумку результат виправдовує всі докладені зусилля!

Вінницька обласна рада

Вінницька обласна рада
Вінницький молодіжний інформаційний центр © 2012-2014