13-14 листопада у Вінниці відбувся ІІІ Обласний студентський дебатний турнір «Кубок Поділля»

13-14 листопада у  Вінниці відбувся ІІІ Обласний студентський дебатний турнір «Кубок Поділля»
14.11.2015

З метою формування у молодих людей активної життєвої позиції, розвитку інтелектуального потенціалу молоді та популяризації дебатного руху на Вінниччині управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації спільно з Вінницьким обласним осередком Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Федерація дебатів України» та громадською організацією «Вінницький дебатний клуб» 13 – 14 листопада 2015 року організовано проведення ІІІ Обласного студентського дебатного турніру «Кубок Поділля».


Учасниками цьогорічного Обласного дебатного турніру стали 16 команд, які здобули перемогу у відбіркових турнірах, що відбувалися в рамках серії «Осінніх дебатних шкіл» в районах та містах обласного значення Вінницької області протягом жовтня – листопада 2015 року, а також 16 команд, які представляли вищі навчальні заклади І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації м. Вінниця.

Протягом першого дня Турніру на учасників чекало проведення 4 раундів.
Другий день розпочався з проведення закритого раунду– результати раунду не повідомлялися учасникам – після якого відбулися півфінал та фінал Турніру. У фіналі з запалом змагалися 4 команди: «Бенефіціари», «Мишадь», «Долар по 8» та «Ok, Googlе».
Перемогу у ІІІ Обласному дебатному турнірі «Кубок Поділля» здобула команда «Мишадь», яку представляли Артур Шаповалов та Гліб Волоский:«Неочікувана перемога, ми задоволені, були сильні команди з якими цікаво грати» - розповідають переможці.


Найкращим топ-спікером стала студентка Вінницького Національного політехнічного університету Юлія Мандренко.
Оцінювало учасників професійне журі. Головним суддею «Кубку Поділля» стала Євгенія Брич – атестована суддя Федерації дебатів України.
Дебатний рух на Вінниччини набуває неабиякої популярності. Участь у дебатних турнірах допомагає молоді розвивати критичне, аналітичне та конструктивне мислення, вміння вести дискусію, шукати аргументи, переконувати та доводити свою думку.

Вінницька міська рада

Вінницька міська рада
Вінницький молодіжний інформаційний центр © 2012-2014