Шляхи співробітництва соціально відповідального бізнесу з місцевими громадами в сфері соціальної підтримки багатодітних та малозабезпечених сімей виявляли у Калинівському районі

Шляхи співробітництва соціально відповідального бізнесу з місцевими громадами в сфері соціальної підтримки багатодітних та малозабезпечених сімей виявляли у  Калинівському районі
11.03.2017

Для визначення шляхів співробітництва соціально відповідального бізнесу з місцевими громадами в сфері соціальної підтримки багатодітних та малозабезпечених сімей Калинівського району, 10 березня 2017 року у приміщенні Калинівської районної державної адміністрації відбувся круглий стіл «Успішний бізнес – соціально відповідальний бізнес», організований Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації спільно з Калинівською райдержадміністрацією. 

У роботі круглого столу взяли участь представники структурних підрозділів органів місцевого самоврядування Калинівського району, громадські організації та благодійні фонди, представники бізнесу, члени багатодітних та прийомних сімей. 

«Завдання нашого круглого столу полягає в консолідації зусиль державних органів, обласних та районних депутатів, бізнесу, для допомоги малозабезпеченим сім’ям. Держава допомагає таким родинам, є багато пільг, але не на все вона спроможна, тому хочемо спонукати бізнес структури до співпраці та допомоги родинам», - відзначила Світлана Ярмоленко, заступник начальника управління праці та сімейної політики, начальник відділу сім’ї, гендерної політики та протидії торгівлі людьми управління праці та сімейної політики Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації. 

Про стан соціальної підтримки багатодітних та малозабезпечених сімей повідомила Майя Крук, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Калинівської райдержадміністрації. Вона зазначила, що на території району проживає 580 багатодітних сімей. Ці родини забезпечуються соціальною допомогою, пільгами, безкоштовними послугами з оздоровлення та відпочинку. 

Важливу інформацією щодо надання допомоги для цільової аудиторії представив Сергій Полякевич, віце-президент благодійного фонду «Час допомагати» Міжнародної організації «Надія для сиріт»: «На даний час ми налагоджуємо шляхи співпраці із владою для передачі гуманітарної допомоги із Франції, Германії, США, Канади, а саме: побутова техніка, меблі, одяг. Є надзвичайно багато організацій за кордоном, які готові допомагати прийомним і багатодітним сім’ям, внутрішньо переміщеним особам. Ми вже організували три безкоштовних тренажерних зали, один у Козятинському і два у Оратівському районах, де в повній мірі забезпечили їх тренажерами, влада - надала приміщення, а бізнес виділив кошти на облаштування приміщень. Також наша організація відправляє дітей із прийомних та багатодітних сімей у табори відпочинку. Для діток з інвалідністю маємо можливість завести спеціальне обладнання. До нас звертаються багато донорів щодо надання допомоги, тому ви можете подати заявку на нашій сторінці у Facebook, по можливості ми будемо допоможемо. І чим більше у нас буде інформації про необхідні вам речі, тим більша ймовірність, що ми приймемо вантаж, який пропонує донор. Не соромтесь телефонувати та подавати заявки - ви нічого не втрачаєте». 

Учасники круглого столу - батьки багатодітних та прийомних сімей озвучили питання особливості виховання дітей, сімейні цінності та традиції родини. 

Заслухавши та обговоривши інформацію, учасники круглого столу підписали резолюцію спрямовану на поліпшення становища багатодітних, прийомних та малозабезпечених сімей.

Вінницька міська рада

Вінницька міська рада
Вінницький молодіжний інформаційний центр © 2012-2014