Маленькі вінничани з усієї області сьогодні завітали на традиційне обласне свято новорічної ялинки.

Маленькі вінничани з усієї області сьогодні завітали на традиційне обласне свято новорічної ялинки.
26.12.2016


Традиційне обласне свято новорічної ялинки сьогодні зібрало маленьких вінничан з усієї області в музично-драматичному театрі ім. М. Садовського, яке їм організував Департамент соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації. 


Зі словами привітання та побажання виступив Валерій Коровій, голова Вінницької обласної державної адміністрації: 
«Ви наші найчарівніші, наймиліші, найкращі, найкреативніші, ви - наші дорогі, любі дітки. Мені дуже хочеться, щоб ви всі були щасливими, щоб ви відчували новорічну казку, в яку ми і дорослі, і малі віримо. Хочу вам побажати, щоб в Новому 2017 році збулися всі ваші мрії. З наступаючим Новим роком, здоров’я, натхнення, позитивних емоцій, посмішок і нехай всіх вас оберігає Бог.» 

Приєднався до привітання Анатолій Олійник, голова Вінницької обласної Ради: «Вам дітки дорогі від себе особисто та депутацького корпусу Вінницької обласної Ради миру, здоров’я, радості, щоб всі мрії, які ви маєте, обов’язково збулись у Новому 2017році!». 

Під час свята Дід Мороз разом із Снігуронькою розважали дітей захоплюючими конкурсами, вікторинами, іграми, загадками, ребусами, створивши атмосферу тепла, затишку і справжнього свята. 

На свято завітало близько 1200 дітей з усіх районів та міст Вінниччини. Серед них: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти інваліди, діти, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, діти військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та журналістів, які загинули під час виконання службових обов’язків, діти з малозабезпечених і багатодітних сімей, діти, які залишилися без догляду батьків, діти загиблих героїв Небесної сотні, діти вимушено переміщених осіб з АР Крим, Донецької та Луганської областей, діти, батьки яких загинули, постраждали чи беруть участь в антитерористичній операції. 

Дітки отримали солодкі подарунки й сувеніри від голови обласної державної адміністрації та голови обласної Ради, фотографувалися біля новорічної фотозони «Святковий Миколай запрошує…», переглядали казкову історію «12 місяців», власноручно виготовляли новорічну листівку під час майстер-класів «Зимова фантазія», брали участь у конкурсах та отримували призи від Діда Мороза та Снігуроньки. 

На завершення дітки зі щасливими обличчями відвідали резиденцію Діда Мороза на майдані Незалежності, в якій поділилися із володарем наступаючих свят своїми новорічними бажаннями та мріями.

Вінницька обласна рада

Вінницька обласна рада
Вінницький молодіжний інформаційний центр © 2012-2014