Відбувся екскурсійний тур до фабрики ялинкових прикрас та «Долини страусів»

Відбувся екскурсійний тур до фабрики ялинкових прикрас та «Долини страусів»
25.12.2016

24 грудня громадська організація«Об’єднання переселенців «Спільна справа» за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації організувала екскурсійний тур до фабрики ялинкових прикрас та «Долини страусів» для дітей з внутрішньо переміщених сімей . 

Підчас прогулянки в «Долині страусів» діти відвідали зоопарк та наблизилися до чорного африканського страуса та розгледіти його зблизька. Екскурсовод розповів про особливості найбільших птахів: як вони живуть в природі та як пристосувалися на українській фермі. 

Опісля діти вирушили до фабрики ялинкових прикрас ручної роботи у м. Клавдієво, де з величезним задоволенням дізнались про всі таємниці виготовлення ялинкових іграшок для створення новорічної казки. Також вони взяли участь у майстер-класі з виготовлення прикрас для новорічної ялинки, де змогли втілити свої дитячі мрії у реальність і витвір власного мистецтва залишити собі, як сувенір та згадку про подорож. 

«Мені дуже сподобалась поїздка! На фабриці ми бачили, як надувають скло, а потім робили ялинкову прикрасу власноруч. Також я був вражений, коли екскурсовод на фермі розповів нам, що страуси не старіють, і мають однаковий вигляд як в один рік так і в сімдесят років свого життя»–захопливо розповідає учасник подорожі Богдан Дмитрієв.
 

Вінницька обласна рада

Вінницька обласна рада
Вінницький молодіжний інформаційний центр © 2012-2014