Молодь відвідала тренінг на тему: «Запобігання та протидія дискримінації у молодіжному середовищі»

Молодь відвідала тренінг на тему: «Запобігання та протидія дискримінації у молодіжному середовищі»
26.12.2016

З метою поглибленого вивчення, розуміння та аналізу стереотипів, що побутують у суспільстві, сприйняття один одного та формування простору, де молодь може поспілкуватися та висловити свої думки, 25 грудня 2016 року відбувся тренінг на тему: «Запобігання та протидія дискримінації у молодіжному середовищі», який провела громадська організація «Бюро інституційного розвитку» за підтримки Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації. 

Участь у тренінгу взяли 18 студентів Вінницького вищого професійного училища сфери послуг. 

Під час заходу учасники вчилися критично ставитися до стереотипів, які побутують у суспільстві, розбирали вплив реклами, аналізували свій особистий досвід, розглядали прояви дискримінації у житті та шляхи її подолання. 

«Ми аналізували стереотипи, які побутують в суспільстві по відношенню до молоді, також дискутували на теми: «як вони себе бачать через десять років»;«що краще – кар’єра чи сім’я», тобто, такі речі, які для них актуальні» – розповідає тренер Наталя Сергієнко. 

Всі учасники тренінгу дійшли спільної думки, що потрібно знати, говорити та розуміти, що таке дискримінація, як її запобігти та як протидіяти.

Вінницька міська рада

Вінницька міська рада
Вінницький молодіжний інформаційний центр © 2012-2014